Pobočky Nipponu Express (UK a Canada) sa postarali o prepravu kompozitiních krídiel najnovšieho pasažérského lietadla spoločnosti Bombardier

Pobočky Nippon Express (UK) Co., Ltd. (Ďalej Neuk) a Nippon Express (Canada) Co., Ltd. (Ďalej NE Canada) dostali objednávku a následne zariadili prepravu kompozitných krídel pre najnovšie modelový rad pasažierských lietadiel Cseries vyvinuté spoločnosťou Bombardier (Montreal, Canada).
 
Bombardier je tretí najväčší výrobca civilných lietadiel na svete a modelový rad Cseries je teraz hlavným projektom tejto spoločnosti. Neuk a NE Canada spoločne predložili takúto ponuku, aby boli schopní získať a realizovať uvedenú prepravu. Ponúkli Bombardier riešenie, ktoré zahŕňalo nadštandardné prepravnej služby pri využití Japonských manažérskych metód, ktoré spĺňajú prísne podmienky v leteckom priemysle a tento komplexný prístup nakoniec rozhodol o získanie zákazky.
 
Prvá zásielka kompozitných krídel bola realizovaná 19. decembra 2014. Išlo o kombináciu pozemnej a námornej prepravy z výrobného závodu v Belfaste v Severnom Írsku a doručená do továrne Bombardier v Quebecu v Kanade 14. januára 2015. Hoci počas prepravy došlo k niekoľkým ťažkostiam, ako zmena trasy, alebo meškanie trajektu pre zlé počasie v Severnom Írsku a extrémne nízkym teplotám (-27 ° C) v Kanade, vďaka dobrej spolupráci celého tímu sa podarilo celú prepravu zdarne dokončiť.
 
Riaditelia oboch pobočiek vyhlásili: "Vynaložili sme veľké úsilie naštartovať dobrú spoluprácu medzi spoločnosťou Bombardier a operatívou umiestnením zainteresovaných zamestnancov Neuk v Severnom Írsku. Ďalším faktorom, vďaka ktorému sme uspeli, bola starostlivá príprava, na ktoré sme spolupracovali okrem predajného tiež s výskumným a poradenským oddelením spoločnosti Nippon Express. "
 
Neuk a NE Canada zužitkujú skúsenosti a úspechy dosiahnuté v priebehu uvedeného projektu pri poskytovaní nadštandardne kvalitných služieb zákazníkom v leteckom priemysle.

slovenskySK anglickyEN
© 2022 NIPPON EXPRESS | Designed by EURO-AGENCY | Developed by ViaAurea s.r.o.