Nippon Express otvoril Európsky prekladový terminál v Rotterdame

Nippon Express (Nederland) B.V. nedávno otvoril prekladový terminál (European Cross Dock Center) pre manipuláciu s námornými zásielkami v dovoze i vývoze v oblasti rotterdamského prístavu zvanej Maasvlakte. Budovanie tohto najväčšieho kontajnerového terminálu v Európe dala holandská vláda najvyššiu prioritu a Nippon Express sa stal prvým špeditérom, ktorý v tejto novej časti prístavu začal svoju logistickú činnosť.

Pri tejto príležitosti sa začala služba "dodanie budúci deň" pre malé a stredné zásielky z Japonska / Ázie do Európy. To predstavuje skrátenie dodacích lehôt v rámci Európy o 1 až 3 dni. Nippon Express doteraz prevádzkoval obdobný terminál umiestnený priamo v Rotterdame, ale terajší vhodnejšie poloha eliminuje dopravné zápchy a zmierňuje ostatné dopady situáciou na cestách a diaľniciach. Umožňuje tiež lepšie plánovanie dodávok. V budúcnosti sa do nového systému zvozov a rozvozov zapojí aj terminál Nippon Express na letisku Amsterdam Schiphol, čo prinesie ďalšie zlepšenie služieb.

Nippon Express bude aj naďalej usilovať o neustále zlepšovanie efektivity logistických služieb medzi Európou a Japonskom / Áziou a poskytovanie najvýhodnejších dopravných riešení pre svojich zákazníkov.


slovenskySK anglickyEN
© 2023 NIPPON EXPRESS | Designed by EURO-AGENCY | Developed by ViaAurea s.r.o.