Logistiku pre EXPO 2025 Osaka bude zaisťovať Nippon Express

Usporiadateľ EXPO 2025 (Japonská asociácia pre svetovú výstavu 2025) doporučuje použiť NIPPON EXPRESS na doručenie zásielok na miesto konania. Navyše, NIPPON EXPRESS bol určený ako miestny poskytovateľ špedičných služieb.

 

Globálny logistický partner je nevyhnutný pre zabezpečenie spoľahlivej dodávky materiálu na EXPO 2025. Je to preto, že obrovské množstvo tovaru a zásob dorazí z celého sveta do Osaky v Kansai naraz.

NIPPON EXPRESS je jedným z popredných a najskúsenejších svetových poskytovateľov integrovaných logistických služieb s dlhou históriou v odvetví výstavníctva a ďalších mimoriadnych akcií.

 

Náš špecializovaný tím, založený už pre olympijske hry v Tokiu v roku 1964, dobre rozumie organizácii a časovo kritickej povahe tohto podnikania. Našou silnou stránkou je úzka spolupráca s našimi klientmi pri radení procesov súvisiacich s celkovou organizáciou vnútroštátnej i medzinárodnej prepravy nákladu a logistiky.

 

NIPPON EXPRESS poskytuje originálne výhody

 

NIPPON EXPRESS má jedinečnú pozíciu k tomu, aby účastníkom poskytol potrebné služby vo vnútri aj mimo areálu EXPO 2025.

NX Group podporuje EXPO 2025 vrátane vývoja prevádzkových logistických plánov ako napr. „EXPO 2025 Logistics and Customs Guide“.

NIPPON EXPRESS má špecializovaný tím manažérov, ktorí sú členmi „Japonskej asociácie pre svetovú výstavu 2025“.

Kvalitu služieb poskytovaných NIPPON EXPRESS bude zaisťovať náš odborný tím vodičov a personálu priamo v mieste konania.

 

NIPPON EXPRESS uplatňuje poznatky získané z pôsobenia na minulých EXPO v Japonsku,  čím vytvára pridanú hodnotu pre účastníkov.

Konkurenčné sadzby zahŕňajú doručenie do poslednej míle v mieste konania.

Použitie NIPPON EXPRESS znamená zníženie najrôznejších rizík. Naši miestni odborníci budú pracovať s dostatkom zdrojov a v súlade s colnými postupmi.

Sieť skúsených odborníkov ponúkame po celom svete, nielen v mieste konania. NIPPON EXPRESS bude dohliadať na všetky zásielky z miesta odoslania do miesta určenia a poskytne systém sledovania nákladu.

 

NIPPON EXPRESS uľahčí plnenie formalít colného odbavenia pre medzinárodné zásielky podľa vopred definovaných požiadaviek a dohôd. Služby NIPPON EXPRESS sú v súlade s možnosťami odbavenia dostupnými pre účastníkov EXPO 2025. (napr. Umiestnenie v dočasnom sklade v Osake)

NIPPON EXPRESS je váš dôveryhodný poradca pre colné procesy na EXPO 2025.

NIPPON EXPRESS môže ponúknuť samostatné odbavenie a doručenie aj pre zásielky mimo NX Group.

NIPPON EXPRESS pomôže účastníkom EXPO 2025 so spätnou logistikou a poskytne poradenstvo ohľadom likvidácie, darovania a vyradenia z prevádzky.

 

NIPPON EXPRESS má bohaté skúsenosti s úspešným poskytovaním logistiky pre globálne megaakcie. V úzkej spolupráci s organizačnými výbormi má NIPPON EXPRESS jedinečný pohľad na to, čo robí logistiku akcií úspešnou. Tieto skúsenosti a znalosti zaistia aj úspešné zvládnutie logistických činností na výstave EXPO 2025.

 

Naše skúsenosti:

Oficiálny logistický dodávateľ predchádzajúcich svetových výstav v Japonsku (Aichi 2005, Osaka 1990, Cukuba 1985, Okinawa 1975, Osaka 1970).

Oficiálny logistický dodávateľ predchádzajúcich olympijských hier v Japonsku (Nagano 1998, Tokio 1964) a ďaľších športových podujatí: Svetový pohár v ragby 2019, Svetový pohár v atletike (2007 Osaka), Majstrovstvá sveta vo fudbale (2002).


slovenskySK anglickyEN
© 2022 NIPPON EXPRESS | Designed by EURO-AGENCY | Developed by ViaAurea s.r.o.