Düsseldorfská pobočka spoločnosti Nippon Express (Deutschland) je prvou japonskou spoločnosťou, ktorá sa zúčastnila Dní európskej logistiky (Supply Chain Day)

 
Dni európskej logistiky (Supply Chain Day), akcie pod záštitou nemeckého zväzu špedície a logistiky, prebehli počas vlaňajšieho apríla v Düsseldorfe v pobočke Nippon Express (Deutschland). V Nemecku je táto udalosť najväčšou akciou svojho druhu a mnoho firiem tu prezentuje svoje služby. Nippon Express (Deutschland) je prvou japonskou spoločnosťou v úlohe usporiadateľa.
 
Hoci Nippon Express rozhodne nie je na trhu nováčikom a je so svojím prvotriednym servisom úspešný v mnohých odvetviach, tak stále nie je známy po celom svete. Neraz tak boli ich obchodní zástupcovia odmietnutí. Účasť na tomto projekte je teda snahou vedenia spoločnosti túto skutočnosť zmeniť a zviditeľniť svoje meno v celosvetovom meradle.
 
Akcie sa zúčastnilo približne 80 ľudí vrátane vysokoškolských profesorov, poradcov, vysokoškolských študentov, zákazníkov Nippon Express či zástupcov iných než japonských firiem. Nemecký tím Nippon Express tu prezentoval komplexné logistické riešenia, bola tu možnosť návštevy skladov aj voľná spoločenská diskusia. Nakoniec miestne noviny vytlačili o akcii článok a počet dopytov z nejaponských spoločností sa zvýšil.
 
Vedenie spoločnosti plánuje usporiadať podobnú udalosť aj v Hamburgu, Frankfurte, Mníchove a na ďalších miestach. Je to už viac ako päťdesiat rokov, čo Nippon Express rozšíril svoju pôsobnosť do Nemecka, ale je to práve nemecký tím, ktoré vedie spoločnosť k rastu a pokroku.

slovenskySK anglickyEN
© 2023 NIPPON EXPRESS | Designed by EURO-AGENCY | Developed by ViaAurea s.r.o.